Tre virknålar, två saxar, puderdosa, servettring, spegel, nålgömma, fingerborg, fickkniv, kam och parfymflakong. Delvis i andra material. Längd 15- 7 cm.
Bruksslitage. Smärre skador. Någon lagning. Detaljer saknas.