BESTICK, 3 st, silver, finska stämplar. Tot. vikt 121,8 g.

Sockertänger Helsingfors 1968, strösked, Åbo 1922, bakelsetänger Åbo 1800-tal.

Smärre slitage, sockertänger med gravyr.

Utropspris
150 EUR