PARTI KONST, 3 st, litografi och etsning resp tuschteckning, Acke Åslund, sign o dat 1918 resp Arvid Fougstedt, tillskriven.

"Kapplöpning", "Häst med stenlass", familjescen. Bildstorl 19 x 22 och mindre.

Gulnade med fläckar.

Utropspris
500 SEK