SOFFBORD, 1950/60-tal.

SOFFBORD, 1950/60-tal.

Teak. Vändbar skiva, den ena med svart konstmaterial. Längd 145, bredd 60, höjd 52 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Utropspris
1 500 SEK