Smycken
536084

VAPENRING, 18 guld, blodsten med intaglio. Vikt ca10g.

Vapenring, 18 guld, blodsten med intaglio. vikt ca10g.

Blodsten med intagliovapen af Klercker med adelskrona. Storlek 23/72,5.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK