Mahogny. Bord, två karmstolar samt fyra stolar. Stolar med fast stoppad rygg och sits. Etikettmärkt. En iläggsskiva à 46 cm. Bordets längd 162. Bredd 106. Höjd 71.
Slitage, repor och märken. Klädsel med någon fläck.