ARMBANDSUR, 3 st, stål, Tenor-Dorly, Sutton och Basis Hunter, 1970-tal

Herr. Basis Hunter med datumvisning, silverfärgad urtavla med blå och röd dekor, armband av blå plast, total bredd ca 36 mm. Sutton med datumvisning och sekundvisning, svart urtavla, sexkantig form, bredd ca 36 mm. TD Tenor-Dorly, silverfärgad urtavla med blå dekor, vita visare, röd sekundvidare, bredd ca 36 mm.

Ej funktionstestade. Repor. Smärre slitage. 2 saknar armband.

Utropspris
2 000 SEK