BORD/SOFFBORD/STÅBORD. Modell A2 "Trehöjdsbordet", Bengt Johan Gullberg.1950-tal.

Teak. Svart stålunderrede. Delvis ställbar. Längd ca 120, bredd ca 75, höjd ca 73, höjd vid stående läge ca 98 samt höjd som soffbord ca 50 cm.

Bruksslitage, repor och märken/nagg. Mindre ranglig.

Utropspris
5 000 SEK