BORDSLAMPA, MLE, Italien, sent 1900-tal.

Kromad metall. Etikettmärkt. Höjd 73 cm.

Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad. Smärre bucklor och repor på foten.

Utropspris
1 500 SEK