SUPSKED, silver, möjligen Nils Öhstedt, Piteå, 1800-tal. Vikt 28 g.

Skaft med genombrutet dekor. Längd 13 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor, inristat monogram.

Utropspris
2 000 SEK