MATBORD, 1900-talets sista kvartal.

Kromad benställning. Skiva av vit laminat samt bok. Uppfällbara skivor à 60 cm vardera. Längd 140. Bredd 90. Höjd 74 cm.

Repor och märken. Stag till iläggsskivor saknas.

Utropspris
3 000 SEK