TAKLAMPA, "Halo There", Olle Andersson, Boréns, 1980-tal.

Vitlackerad plåt med detaljer i Rött, blått och gult. Diameter ca 65 cm. Höjd ca 58 cm, exklusive sladd och takfäste.

Slitage, bucklor, funktion ej kontrollerad, avklippt kontakt.

Utropspris
2 500 SEK