2 par örhängen, med pärla resp blå stenar, clips samt skruv, längd 12 resp 22mm. 2 ringar med briljantslipade diamanter tot ca0,21ct, en med gammalslipade diamanter och blå sten, en syskonring med blå och vit sten, en med blå sten. Storlek 15,75-17,25/49,5-54.
Slitage. Skador på skenor. Stenar med nagg och chip.