Smycken
538755

ÖRHÄNGEN OCH RINGAR, 2par + 5st, 18k resp 14k guld. Vikt 17g resp 3g.

2 par örhängen, med pärla resp blå stenar, clips samt skruv, längd 12 resp 22mm. 2 ringar med briljantslipade diamanter tot ca0,21ct, en med gammalslipade diamanter och blå sten, en syskonring med blå och vit sten, en med blå sten. Storlek 15,75-17,25/49,5-54.

Slitage. Skador på skenor. Stenar med nagg och chip.

Utropspris
3 500 SEK