538778

Dorothea Arosenius

(Sverige, 1805-1871)
Dorothea arosenius, broderi. signerad och daterad 24 april 1819 a tergo.

DOROTHEA AROSENIUS, broderi. Signerad och daterad 24 april 1819 a tergo.

Andjakt. Bildstorlek 14,5 x 23 cm.

Blekt. Smärre skador.

Utropspris
1 500 SEK