SERVISDELAR, 17 st, jasperware, Wedgwood, England, 1900-talets andra hälft.

4 olika kannor, två lockdosor, vas, två minnestallrikar med bla "Silver Jubilee, HM Queen Elisabeth", 8 mindre prydnadsfat i olika storlekar. H 3-15,5, diam 7-21.

Smärre repor. På några delar bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK