ARMBANDSUR, herr, Dom Watch, Chronograph Sussie, kronograf, manuell, 18k roséguld, 1940/50-tal.

Silverfärgad urtavla, tachymeterskala, två små tavlor för sekunder och minuter. Diameter 33mm. Flexband stål, ej tillhörande.

Skadad urtavla. Visare med rost. Glas skadat. Bucklor. Uppdrag skadat. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK