KUNGLIGA FOTOGRAFIER, 2 st, Prins Carl Bernadotte respektive Prinsessan Ingeborg, egenhändigt signerade och daterade .

Bildstorlek ca 22,5 x 17 respektive ca 22 x 15,5 cm. Förstnämnda med dedikation till Harald Hamrin samt signerad Welinder 35. Kronprydda ramar.

Ej examinerade ur ram.

Utropspris
3 000 SEK