SILVERBESTICK, 7 delar, bl.a (В. Морозовь) V. Morozov, Ryssland, bl a 1908-1917. Tot vikt. inkl rostfria kvivblad 472 g

Ett bestickset (sked, gaffel, kniv).
Tre gafflar samt sked. Längd 20-27 cm.

Slitage, med monogram och gravyr, smärre skador.

Utropspris
2 000 SEK