BESTICKSERVIS, 33 delar, silver, "Olga", C G Hallberg, nyrokoko, 1900-talets första hälft. Vikt ca 1850 g.

Sex bordsgafflar, sex bordsknivar med blad i rostfritt stål, tre bordsskedar, tre fruktknivar, tre matknivar med blad i rostfritt stål, fem matgafflar, sju matskedar.

Bruksslitage, gravyr.

Utropspris
6 000 SEK