BESTICK, 3 delar, silver samt förgyllningar, bär ryska och sovjetiska stämplar. Totalvikt inkl. blad 189,7 g.

Kakspade, sockertång och sockersked. Längd 12-26 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR