Rudolf Lehmann

(Tyskland, 1819-1905)
Rudolf Lehmann
(Tyskland, 1819-1905)

RUDOLF LEHMANN, olja på duk. Signerad och daterad 1870.

Sittande kvinna med ros. 127 x 103 cm.

Ytsmuts. Delvis dåligt spänd duk. Repor.

Utropspris
12 000 SEK