Vitlackerad metall. Glasad dörr, fyra glashyllor. Längd 60, bredd 40, höjd 169 cm.
Slitage. Slagen dörr. Färgbortfall. Rost. Repor och rispor. Hyllor med nagg. En glashylla saknar hyllfäste. Nyckel saknas.