FICKUR, guld 14 K, Eterna Chronometre

Dubbla boetter, mellan locket också guld. Numrerad 2330524. Diameter 5,5 cm.

Går men funktionen ej testad. Bruksslitage. Graverad gåvogravyr 28.9.1936, VT o/y;ltä, A.M monogram på locket

Utropspris
600 EUR