VÄGGPLÅTAR, 1 par, bronserat gjutgods, barockstil, omkring år 1900.

Dekor av hjärtan och bladverk. Lösa hållare för två ljus. Längd 63 cm.

Slitage. Repor och märken.

Utropspris
3 000 SEK