540768

MATTA, Kelim, modern tillverkning, ca 270 x 166 cm.

Matta, kelim, modern tillverkning, ca 270 x 166 cm.

Polykrom.

Bruksslitage, skada, fransskador, mindre fläckar. Något ojämn form.

Utropspris
3 000 SEK