SKÅP, 1900-talets mitt.

SKÅP, 1900-talets mitt.

Fanerat med valnöt och almrot. Överdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan samt besticklådor. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllplan. Bredd 111. Djup 46. Höjd 173 cm. Nyckel finns.

Smärre repor och märken.

Utropspris
4 000 SEK