STICKERT och KNIV, M/1878 för marinen samt 1900-talets början.

Stickert klädd i ormskinn, med balja, total längd 29,5cm. Kniv, förnicklad, märkt Eskilstuna, numrerad 11, längd 36cm.

Stickert omklädd. Bruksslitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK