BORD samt STOLAR 4 st. Svensk Fur. 1900-talets andra hälft.

Brännmärkta. Bockbord, längd 130 cm. Bredd 77 cm. Höjd 73 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Mindre skador. Lagningar.

Utropspris
2 000 SEK