Smycken
542412

LORGNETTE, 14 k guld, omkring år 1900. Total vikt ca 24 gram.

Emaljdekor. Längd ca 15 cm.

Öppningsfunktion defekt. Bruksslitage. Några repor.

Utropspris
2 000 SEK