FOTOGENLYKTA, Starboard.

FOTOGENLYKTA, Starboard.

Mässing. Med fotogenbrännare. Lucka på ovansida. Grönt glas. Höjd ca 33 cm.

Bruksslitage, smärre lagning. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK