Militaria Övrig militaria
542935

KRUTHORN, G & J.W Hawksley, Sheffield. Tidigt 1900-tal.

Mässing och koppar. Dekor i relief. Längd ca 21,5 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Utropspris
1 500 SEK