SMÖRSNÄCKOR med KNIVAR, silver, Sheffield, England 1903-1904, bär finska kontrollstämplar. Tot. vikt ca 104,6 g.

Storlek 9,5x8 cm. Längd 11 cm. Originaletui.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
200 EUR