KAFFE- och MOCKASKEDAR, 24 st (12 + 12), silver, svenska och norska stämplar, 1900-tal. Vikt ca 146 g.

Dekor av bladverk. Längd ca 8,5-9,5 cm.

Bruksslitage. Några repor.

Utropspris
1 500 SEK