SERVIS, porslin, 54 delar "Stella", Upsala Ekeby/Karlskrona.

12 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar. 2 uppläggninsfat längd 30 cm. 2 djup avlånga uppläggningsfat längd 24 cm. 2 djupa uppläggningsfat diameter ca 18 cm.

Bruksslitage. Ställvis små kantnagg.

Utropspris
2 000 SEK