2 ringar med akvamariner, bla Alton 1965, storlek bla 14,5/46. Ring med odlad sötvattenpärla, storlek 17,25/54. Ring med vita stenar. Armring tvinnad länk 1980, innerlängd ca 67 mm. 1 par örhängen, creoler, stift. Vristlänk manglad kedjelänk.
Armring något oregelbunden. Ringar med ojämnheter/slitage. Smärre repor. Kedja med knut.