Madeleine Pyk – en samling F769

STOLAR, 2 st, "Non", Boris Berlin och Poul Christiansen för Källemo, Värnamo 2000.

Blåa. Gummiklädda med stålkärna. Stapelbara. Tryckt märkning under sitsen.

Bruksslitage. Ställvis något missfärgade.

Proveniens

Enligt uppgift stått på Bo01.

Utropspris
2 000 SEK