Militaria Vapen
543677

PARTI VAPEN, 6 st, mestadels 1800-tal.

Parti vapen, 6 st, mestadels 1800-tal.

Två bajonetter samt 2 kruthorn. Två spjutspetsar. Längd ca 6 -52 cm.

Slitage, repor och märken. Rostangrepp. Skador.

Utropspris
2 000 SEK