KANDELABRAR, 1 par, tenn, Just Andersen, Danmark 1928.

Genombruten dekor med blommor och bladverk. För tre ljus vardera. Höjd 23 cm.

Bruksslitage. Några repor.

Utropspris
2 000 SEK