SPEGEL, senempire, stämpelsignerad Olof Frisk, Stockholms hallstämpel 183?.

Krön med lunett med växtdekor. Spegelram med Bredd 34,5 cm. Höjd 67,5 cm.

Senare förgyllning. Slitage. Märken och repor. Senare glas.

Utropspris
3 000 SEK