Sten samt delvis bronserad metall. Urnformat skaft, bas med dekor av maskaroner, på fyra tassfötter. För fem ljus vardera. Behängd med prismor. Höjd 60 cm.
Ytslitage, nagg, anlupna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.