SMÖRGÅSBESTICK, 12 delar, silver, GAB, 1900-talets andra hälft. Total vikt med stålblad ca 326 gram.

Modell Rosenholm. Sex gafflar och sex knivar med stålblad. Längd 14 och 16,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK