KAFFESERVIS, 18+5 delar, porslin, modell LA, Kaj Franck Arabia 1960-tal.

11 st kaffekoppar med 6 st fat, koppens höjd 5,5 cm. 12 st assietter, diameter 17,5 cm. Även II-sortering.

Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR