STICKERT, för flygvapnet, m/1930-52.

Fäste av förgylld mässing. Knapp med dekor av tre kronor. Klinga i stål. Balja av läder med förgyllda mässingsbeslag. Total längd 34 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre anlöpningar.

Utropspris
2 500 SEK