Johann Heinrich Ramberg

(Tyskland, 1763-1840)
Johann Heinrich Ramberg
(Tyskland, 1763-1840)

JOHANN HEINRICH RAMBERG, olja på duk, signerad o daterad i Hannover 1802

"Erato & Amor". Ca 77x66 cm.

Retucherad, dåligt spänd duk pigment bortfall, skadad ram.

Utropspris
40 000 SEK