BORDSLAMPOR, ett par, Flygfors, 1900-talets andra hälft.

Klarglas med invändigt gröntonat glas. Signerade Flygfors. Höjd 28,5 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg. Saknar elmontering.

Utropspris
1 500 SEK