SERVIS, 36 delar, porslin, "Taika", Klaus Haapaniemi, Iittala, 2000-tal

6 flata tallrikar 29,5 cm, 6 förrättstallrikar 22,5 cm, 6 fat 15 cm, 6 skål 15 cm, 6 skål 12 cm, 6 stora muggar.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
300 EUR