Smycken
545847

HÄNGE, Cartier Love bracelet, 18K vitguld, 2 diamanter. Original mockapåse samt sertifikat. Vikt 11 g.

Numrerad NT 3583.
Höjd med länk 30 mm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
700 EUR