BOKSKÅP, 1920/30-tal.

BOKSKÅP, 1920/30-tal.

Skåpdörr med fasettslipat glas, två hyllplan, bakvägg med spegel. Kopplade spiralben. Bredd 150 cm, djup 32 cm, höjd 133 cm.

Slitage, lackskador, märkbara stötmärken. Nyckel saknas.

Utropspris
150 EUR