Antti Hämäläinen

(Finland)
Antti Hämäläinen
(Finland)

ANTTI HÄMÄLÄINEN, olja på skiva, signerad och daterad 1974.

Religiös motiv, 89,5 x 70 cm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
200 EUR