PARTI SILVER, 9 delar, bl a GAB, Stockholm samt svenska importstämplar, 1900-tal. Vikt 695 g.

Sex bägare, höjd 18- 7,5 cm. Vas i form av kanna, höjd 16 cm. Cigarettetui och dosa, längd 9- 9,5 cm.

Bruksslitage. Delar med senare gravyr.

Utropspris
2 000 SEK